top of page

Microsoft Office LTSC 2024. Známe detaily!

Microsoft představuje novou verzi office LTSC 2024 ve verzi preview. Co přináší a kde vám může ulehčit? Zkuste si jej v komerčním náhledu!


Microsoft Office je nejpopulárnější sada kancelářských aplikací na světě, která nabízí cloudové služby, umělou inteligenci a spolupráci v reálném čase. Co když ale potřebujete Office, který je stabilní, bezpečný a nevyžaduje časté aktualizace?


Pro tyto případy je tu Office Long-Term Service Channel (LTSC) - je určen pro regulovaná zařízení, zařízení pro řízení procesů, speciální systémy nebo prostě pro ty, kteří dávají přednost tradičnímu modelu licencování. A právě teď máte možnost vyzkoušet si novou verzi Office LTSC 2024, která je k dispozici v komerčním náhledu.

Co přináší Office LTSC 2024?

Office LTSC 2024 je založen na funkcích z minulých verzí, navíc však přidává novinky a vylepšení, jako například:

  • V Outlooku lze snadněji plánovat schůzky a vyhledávat informace.

  • V Excelu můžete využít nové typy grafů a dynamických polí.

  • V celé sadě Office se zlepší výkon, zabezpečení a dostupnost.


Office LTSC 2024 se bude dodávat bez aplikace Publisher (která končí) a bez aplikace Teams (kterou si můžete stáhnout samostatně). Office LTSC 2024 bude podporován po dobu pěti let a bude kompatibilní s Windows 10 i Windows 11.


Obecná dostupnost bude následovat koncem tohoto roku.

Pro koho je Office LTSC 2024 určen?

Office LTSC 2024 je speciální produkt, který není určen pro běžné uživatele, ale pro ty, kteří mají zvláštní potřeby nebo omezení.


Pokud chcete využít plný potenciál Office, doporučujeme vám přejít na cloudové předplatné Microsoft 365, které vám nabídne nejnovější funkce, cloudové služby, umělou inteligenci a spolupráci v reálném čase. Microsoft 365 je také flexibilní a nabízí možnosti nasazení pro různé scénáře, jako jsou počítačové laboratoře nebo ponorky.


A pokud chcete vyzkoušet nejnovější inovaci v oblasti generativní umělé inteligence, můžete si předplatit Microsoft Copilot pro Microsoft 365, který vám pomůže psát kód rychleji a lépe.

Jak si můžete vyzkoušet Office LTSC 2024?

Pokud jste zvědaví na novou verzi Office LTSC 2024, můžete si ji stáhnout v komerčním náhledu (je k dispozici od dubna 2024). Obecná dostupnost bude následovat koncem tohoto roku.
13 zobrazení

Σχόλια


bottom of page